Diamant Tour Nijlen 11-06-17

Na een lange tijd geen grote wedstrijden te hebben gereden, dan nu toch eindelijk weer een wedstrijd van bijna 140 kilometer.

Dat was toch weer even wennen. De eerste twee uur van de wedstrijd voelde erg zwaar. Het leek of ik toch wat explosiviteit miste. Naarmate de koers kwam ik er wel weer lekker in. Er waren een aantal ontsnappingspogingen maar uiteindelijk hield niemand stand. In de laatste ronde ging er nog een groep weg van ongeveer 7 meiden die tot stand kwam door een kleine valpartij. Aangezien er niemand van onze ploeg bij zat moest het gat dichtgereden worden. Het was erg zwaar maar we kregen het dicht. Dit maakte het wel moeilijker om nog een perfecte lead out te doen voor onze sprinter. Het was een lastige sprint. Een lange weg van 2 kilometer rechtdoor en zo goed als het hele peloton nog bij elkaar. Na een miscommunicatie in ons team wist Eva Buurman toch nog 5e te worden. Na de sprint aangetrokken te hebben ben ik zelf nog 12e geworden. Uiteindelijk kan ik toch nog tevreden terug kijken over deze wedstrijd. Ik sta nu ook gedeeld 2e in het jongerenklassement van de Lotto Cycling Cup met een andere ploeggenoot van mij, Demi de Jong.

  1. Nina Kessler (Hitec Products)
  2. Monique van de Ree (Lares Waowdeals)
  3. Chiara Consonni ( Valcar PBM)

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s