TTT (ploegentijdrit) Vårgårda Sweden

De eerste van het jaar. We gingen deze tijdrit in om te kijken hoe we er voor staan, waar we ons kunnen verbeteren en hoe de samenwerking is.

Voor de start begon het met een stortbui. Regen, regen en nog meer regen. We hebben nog nooit samen in de regen getraind en wisten dus ook niet van elkaar wie er wel goed en wie er minder goed door de bochten gingen. Het was heel lastig. Het begin van de koers hebben we veel tijd laten liggen. Niemand nam echt de leiding in de beginfase. Halverwege nam Roxane de leiding. Het tweede deel zagen we af wat ook heel normaal is in een ploegentijdrit. Ten opzichte van onze directe concurrenten maakten we in het tweede deel veel goed. Ik denk dat we met ons team veel potentie hebben alleen dat we stap voor stap moeten bekijken waar we de winst moeten halen. Een 13e plek voor ons team.

ttt 1ttt 2

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s